Witaj na naszej stronie ,dziękujemy , że nas odwiedziłaś(eś).

Nazywamy się Irina Etz oraz Łukasz Gerlach 

Jesteśmy oficjalnym Centrum Serwisowym marki Tiande Polska,  istniejemy od początku otwarcia polskiego rynku.

Tiande w Polsce  to dynamicznie rozwijający się Brand, działający w obszarze kosmetyki/ kosmeceutyki, środków codziennej higieny, odmładzających itp. Przynosi korzyści w codziennej  pielęgnacji,  zarówno  kobiet jak i mężczyzn w obszarze  „ od stóp do głów”.

Szeroka gama naturalnych -  aktywnych biologicznie  składników , wysoka ich zawartość (do 20%) , tradycyjne receptury wschodu połączone z najnowszymi odkryciami  współczesnej farmakologii i kosmetologii decydują o skuteczności działania i tysiącach zadowolonych klientów.

Produkty  Tiande są wysokiej jakości będąc jednocześnie  dostępnymi na każdą kieszeń .

Zainspirowani unikalną ofertą i możliwościami  stworzonymi przez  Tiande, otworzyliśmy i rozwijamy z pasją

Centrum Tiande Warszawa Polska , miejsce przyjazne dla każdego klienta i konsultanta firmy.

Nasza rola to pomoc dla  klientów i  konsultantów Tiande poprzez dostarczanie pełnej  gamy towarów

dostępnych w Polsce, organizacja spotkań informacyjnych, szkoleń, a także wraz z produktami oferowanie najlepszego serwisu i obsługi.

Nasz zaawansowany system pozwala na obsługę klientów detalicznych jak i dystrybutorów, gdzie każdy może zakupić produkty na jednym z naszych sklepów.

Zapraszamy

Nasz adres : ul.Ciasna 5  00-232  Warszawa Śródmieście ,blisko stacji Metro Ratusz, na tyłach Nowego Miasta.Dojazd autobusami 180, 503, 518, 227 , 116, 178 oraz tramwajami jadącymi ul. Andersa,przystanek PL. KRASIŃSKICH

 od Poniedziałku do Piątku w godz. 12:00 - 18:00

tel. 22 2240689

Komórkowy: 535763763

  

Certyfikat ISO 9001:2008

Certyfikat ISO jest to certyfikat Jakości Systemu Zarządzania, który koncentruje się na zadowoleniu klienta. Produkcja kosmetyków TianDe odbywa się w miejscach z certyfikatem 9001:2008 co oznacza, że jakość oferowanych produktów jest najwyższa. 

Certyfikat Eco Quality 100%

Firma TianDe orzymała certyfikat Eco Quality 100% świadczący o jakości i pochodzeniu produktów TianDe. Tak jak produkcja w standardzie ISO, tak samo jakość i pochodzenie produktów jest bardzo dokładnie kontrolowane. Produkty TianDe są naturalnymi produktami.

Seria Ecosphere

Seria Ecosphere powstała z myślą o środowisku. W dzisiejszych czasach, kiedy środki chmieczne stały się codziennością, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo są one szkodliwe. Seria EcoSphere jest to seria w 99.99% naturalna, która ma na celu wesprzeć ekologiczną ideę życia. Zobacz produkty z ekologiczne tutaj.

Seria Ecosphere

TianDe wspiera ekologiczny rozwój planety dlatego też przy zakupie, któregokolwiek produkty z serii EcoSphere sponsorujemy posadzenie jednego iglastego drzewa. 

                 

Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.