1. Sklep internetowy, działający pod adresem  http:www.tiandewarszawa.pl prowadzony jest przez firmę 
  Tiande Warszawa

   
  Dane Sprzedawcy:

 2. Tiande Warszawa
  ul. Ciasna 5
  00-232  Warszawa

   
 3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep http:www.tiandewarszawa.plna stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.  
 4. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę  http:www.tiandewarszawa.pl ,  telefonicznie lub e-mailem.
 5. Zamówienia poprzez stronę  http:www.tiandewarszawa.pl  mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie http:www.tiandewarszawa.pl i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie
 6. Obsługa zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia przez kupującego, po przez kliknięcie w specjalny link, który zostaje wysłany na adres e-mail Klienta w chwili złożenia zamówienia lub po telefonicznym potwierdzeniu przez Klienta faktu złożenia zamówienia.  Zamówienie, które nie zostaną potwierdzone w ciągu 3 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane.
 7. Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane). 
 8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki
 9. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie +48 535 763 763 lub e-mailem pod adresem  tiandewarszawa@interia.pl
 10. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 11. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. 
 12. Sklep zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia złożonego przez klienta w każdej chwili, bez podania przyczyny. 
 13. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.  
 14. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.  
 15. Przesyłki dostarcza Poczta Polska, lub firma kurierska DPD.  Nabywca podczas składania zamówienia może wybrać tzw. "Odbiór osobisty" i odebrać zamówione produkty bezpośrednio w siedzibie sklepu internetowego.
 16. Koszty przesyłki zawsze pokrywane są przez nabywcę.
 17. Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia
  - Płatności przy odbiorze - należność pobiera listonosz lub kurier 
  - Płatność z góry - tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu
   
 18. Kupujący składający zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 10 dni od daty jego złożenia.http:www.tiandewarszawa.pl zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez  kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 10 dni od daty jego złożenia.
   
 19. Zamówienia płatne przy odbiorze.

  Kupujący składający zamówienie płatne przy odbiorze w chwili potwierdzenia zamówienia poprzez klikniecie w specjalny link znajdujący się w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, zobowiązuje sie do opłacenia i odbioru zamówionego towaru. Nie odebranie przesyłki płatnej przy odbiorze przez Kupującego traktowane jest jako zwłoka w odbiorze rzeczy sprzedanej ( Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego). Jeżeli kupujący dopuścił się zwłoki z odebraniem rzeczy sprzedanej, sprzedawca może oddać rzecz na przechowanie na koszt i niebezpieczeństwo kupującego. Koszty przechowania pokrywa kupujący. Cena jednej doby przechowania rzeczy sprzedanej nie odebranej z powodu zwłoki kupującego wynosi 5zł. W przypadku gdy kupujący nie odbierze zamówionego produktu w ciągu 60 dni od daty zakupu sklep ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży.  
   
  W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży z powodu nie odebrania rzeczy sprzedanej, przez Kupujacego, Kupujący zostaje obarczony wyłącznie kosztami przechowywania w/w rzeczy. 

  Podstawa prawna:  ( Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego)

   
 20. Zwrot bez podania przyczyny.


  Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie. Sklep http:www.tiandewarszawa.pl wydłuża ustawowy termin, w którym można dokonać zwrotu do 30 dni.

  Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. 
  Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura lub paragon) 

  Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie, fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu - paragonie, fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi. 21. Reklamacje.
  Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu http:www.tiandewarszawa.pl . Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
  Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu . Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.
  Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 22. Rejestracja / Indywidualne konto Klienckie / Zam. jednorazowe.
  Założenie indywidualnego Konta Klienckiego w sklepie http:www.tiandewarszawa.pl lub złożenie zamówienia jednorazowego oznacza wyrażenie zgody na  przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tą w/w polityka. Sklep http:www.tiandewarszawa.plzobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, podane podczas rejestracji i do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 23. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
 24. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 25.   http:www.tiandewarszawa.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie. Klienci składający zamówienie w sklepie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem. W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w serwisie http:www.tiandewarszawa.pl

Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.