Szyfrowane połączenia

W tpay.com wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania.

Certyfikat został wystawiony przez renomowaną firmę Unizeto Technologies S.A.

Szyfrowane połączenia
Certyfikacja PCI DSS Level 1

Certyfikacja PCI DSS Level 1

Krajowy Integrator Płatności S.A. od 2012 roku dysponuje certyfikatem PCI DSS  na najwyższym możliwym poziomie: Level 1 dla Service Providerów.

Certyfikat ten jest potwierdzeniem spełniania rygorystycznych norm wymaganych przez instytucje płatnicze VISA i MasterCard do dostarczania płatności kartami.

Status Krajowej Instytucji Płatniczej

Spółka Krajowy Integrator Płatności SA posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej i podlega pod nadzór Komisji Nadzoru Finansowego.

Status Krajowej Instytucji Płatniczej jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa zapewnianych przez KIP SA. Uzyskanie statusu wiąże się ze spełnieniem rygorystycznych wymogów i jest gwarancją satysfakcji z dokonywanych transakcji.

Status Krajowej Instytucji Płatniczej
KibR

Coroczne badania Biegłego Rewidenta

Krajowy Integrator Płatności S.A. jako Spółka Akcyjna co roku badana jest przez niezależnego Biegłego Rewidenta, który kontroluje wszystkie dokumenty księgowo-finansowe Spółki.

Biegły Rewident skrupulatnie analizując dokumentacje potwierdza, że księgi rachunkowe Spółki są prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami dla Spółek Akcyjnych.

Wszystkie sprawozdania za lata ubiegłe zostały przebadane i przedłożone przez Spółkę w ustawowym czasie w KRS.

Bezpieczeństwo danych osobowych

tpay.com przykłada ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich Klientów. Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna, jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych.

tpay.com posiada spisaną odpowiednią politykę i procedury bezpieczeństwa przechowywania i dostępu do danych osobowych zgodną z wymogami GIODO.

GIODO
Automatyczne wypłaty

Ochrona zgromadzonych środków

Bezpieczeństwo wpłat i zgromadzonych środków w serwisie tpay.com to kluczowa kwestia w naszym systemie. Wszystkie wpłaty na konta tpay.com są przypisywane odpowiednim Odbiorcom.

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości środków wpłaty są przekazywane na konto bankowe Odbiorcy. Konto na które zostają przekazane wpłaty jest stałe i ze względów bezpieczeństwa nie można go zmienić w ustawieniach konta.

Elektroniczne Potwierdzenie Opłaty – EPO

Po otrzymaniu i zaksięgowaniu płatności tpay.com generuje potwierdzenie otrzymania wpłaty, tak zwane Elektroniczne Potwierdzenie Opłaty (EPO) wysyłane na adres email sprzedawcy i kupującego.

Dzięki temu Odbiorca otrzymuje wiedzę, że wpłata została dokonana i może zlecić jej wypłatę na konto bankowe, oraz zrealizować zamówienie od klienta pomimo faktu, iż nie ma jeszcze fizycznie pieniędzy na własnym koncie bankowym.

Elektroniczne potwierdzenie opłaty
Weryfikacja numeru rachunku

Weryfikacja numeru rachunku

Jeżeli jako Odbiorca zmienili Państwo numer konta bankowego, należy dokonać ponownej aktywacji z nowego rachunku, tak jak za pierwszym razem.

Dział Bezpieczeństwa tpay.com weryfikuje za każdym razem, czy dodanie nowego rachunku zostało zlecone przez osoby do tego uprawnione. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek różnice między Nadawcą przelewu aktywacyjnego a właścicielem Konta Odbiorcy w tpay.com, podjęte zostaną działania mająca na celu wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Gwarancja najwyższej jakości

Krajowy Integrator Płatności SA został nagrodzony w największym konkursie jakościowym w Polsce –Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI SERVICES.

Wyróżnieniem został nagrodzony system tpay.com zapewniający kompleksową obsługę transakcji internetowych na najwyższym poziomie.

    Najwyższa Jakość Quality International             

Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.